Zapakuj reklamowane produkty w pudełko i dołącz do środka wypełniony formularz reklamacyjny. Pieniądze otrzymasz na nową Kartę Podarunkową, którą wyślemy do Ciebie mailem. Spakuj Dow Jones Industrial Average Greets kamień milowy na 20 000 wszystkie zwracane produkty do jednego pudełka. Więcej o darmowym zwrocie przeczytasz w Regulaminie. Grupa CCC w pierwszym kwartale 2019 odnotowała dynamiczny, 39-proc.

Karta CCC Klub: Jak ją otrzymać i skorzystać z aplikacji mobilnych

Cały czas pracujemy nad rozbudową nowych funkcjonalności, prowadzimy analitykę danych weryfikując przydatność aktualnych funkcji, a także zwiększamy atrakcyjność wizualną narzędzia. Świetne oceny zarówno użytkowników jak i ekspertów są dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku. Dziś udział kanału mcommerce (aplikacja i strona www z urządzeń mobilnych) to już ponad 60% w sprzedaży online – mówi Jakub Jasiński, Dyrektor ds. Teraz możesz dodać swoją kartę Klubu CCC do aplikacji mobilnej i mieć ją już zawsze przy sobie.

Specjalnie dla Ciebie tylko w aplikacji

  1. W sklepie internetowym możesz płacić tą samą kartą płatniczą, którą płacisz w zwykłym sklepie.
  2. Wyślemy ją mailem na wskazany przez Ciebie adres.
  3. Kartą Podarunkową i Wirtualną Kartą Podarunkową możesz płacić w sklepach stacjonarnych CCC oraz w sklepie internetowym CCC.
  4. Niestety Kartą Podarunkową nie możesz zapłacić w aplikacji mobilnej.

Dla Twojej wygody PayPo udostępnia również panel Klienta, gdzie masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji. Bonami Sodexo możesz zapłacić tylko w sklepach stacjonarnych. Pamiętaj, że przy płatności bonami Sodexo nie wydajemy reszty, a produkty kupione przy ich pomocy nie podlegają SpotkanieBNZ: NZDUSD nadal się umacnia zwrotowi. Wybierz ikonkę użytkownika w prawym dolnym rogu i  kliknij przycisk „Zaloguj się”. Wpisz adres mailowy oraz hasło podane przez Ciebie podczas rejestracji. Jeśli zwrot produktów nastąpił w ciągu 30 dni od zakupu, PayPo  zaktualizuje Twoje saldo w ciągu 5 dni roboczych.

CCC buty i torebki. Klub CCC, rabaty i promocje

Status Gold – w ciągu roku wartość Twoich zakupów to więcej niż 800 zł. Status Standard – w ciągu roku wartość Twoich zakupów to mniej niż 399,99 zł. Statusy w Klubie są zależne od Twoich zakupów w ciągu roku. Zdobywaj wyższe statusy Klubowicza i ciesz się dodatkowymi przywilejami. Nie tracisz zniżki, jeśli wymieniasz produkt na inny rozmiar.

Łatwiejsze zwroty

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania takich powiadomień. Wystarczy, że przejdziesz do ustawień swojej przeglądarki i zablokujesz przesyłanie powiadomień. Informację o kwocie podatku do zwrotu przez CCC oraz numer rachunku bankowego.

aplikację mobilną

Do złożenia reklamacji nie musisz mieć paragonu. Wystarczy, że masz potwierdzenie płatności kartą lub wyciąg z banku. Dowodem potwierdzającym zakup jest także numer zamówienia oraz zapis transakcji z Karty Klubowicza. Twoje zakupy są bezpieczne – wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie musisz podawać żadnych danych dostępowych do swojego konta.

Dane, które nie są z Tobą powiązane

“. Podaj swój adres mailowy, a my wyślemy Ci wiadomość z linkiem do zmiany hasła. Konto możesz założyć również podczas składania zamówienia. Jeśli chcesz sprawdzić swoje rabaty musisz zalogować się na konto z przypisaną Kartą Klubu. Pytamy o te dane wyłącznie po to, by mieć pewność, że usuwamy odpowiednie konto.

Węgry to trzeci z kolei, po Czechach i Słowacji, rynek zagraniczny, na którym klienci CCC oprócz sklepów stacjonarnych i platformy ccc.eu, mogą korzystać z aplikacji mobilnej. Kolejne planowane kierunki rozwoju kanału m-commerce to Rumunia oraz Austria. Możliwe będzie także pobranie do aplikacji danych z platformy esize.me, czyli skanu stopy wykonanego specjalnym skanerem w sklepie stacjonarnym CCC lub eobuwie.pl. Dzięki temu aplikacja dopasuje najlepszy rozmiar butów bez potrzeby ich przymierzania.

Po skorzystaniu ze skanera stóp esize.me w sklepie, na telefonie można sprawdzić rozmiar dowolnej liczby butów i zamówić je bezpośrednio do domu. W dzisiejszych czasach, aby użytkownicy chętnie wracali do nas, musimy dać im więcej, niż produkty w atrakcyjnych cenach. Światowe trendy oraz porady, których potrzebuje klient, sprawiają, że aplikacja mobilna jest rzetelnym i inspirującym źródłem informacji o modzie.

Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei. Przed nami wdrożenia nowych funkcjonalności, ponieważ nie zwalniamy tempa i mamy ochotę na więcej – dodaje Przemysław Wiśniewski, Mobile App Development Coordinator w CCC. Rozwój aplikacji mobilnej jest równoznaczny z rozwojem treści, CCC wychodzi naprzeciw użytkownikom, oferując im nie tylko atrakcyjną ofertę produktową, ale też kontent, którym chce inspirować. Warto wspomnieć, że aplikacja CCC umożliwia także dodawanie karty Klubu CCC, co sprawia, że podczas zakupów nie musimy mieć jej przy sobie (wystarczy uruchomić program na smartfonie lub tablecie).

Saldo to suma wydanych przez Ciebie kwot brutto na produkty w ramach Klubu. Wejdź w zakładkę „Klub” i kliknij „Historia zakupów”. Wybierz „Dołącz do Klubu” i uzupełnij formularz rejestracji oraz sekcję klubową podając wszystkie niezbędne dane oraz zaznaczając niezbędne zgody. Produkt kupiony w sklepie internetowym możesz bezpłatnie odesłać przez InPost Paczkomat® 24/7. Jeśli wybierzesz droższy produkt, dopłacasz różnicę.

Dziś, 20 lutego, mija dokładnie rok od wprowadzenia na rynek aplikacji CCC. Narzędzie mobilne jednej z największych sieci obuwniczych w Europie, po 12 miesiącach od uruchomienia zanotowało już ponad 1,4 mln pobrań. Aplikacja cieszy się także bardzo wysokimi ocenami użytkowników – średnio 4,3 w sklepie Google Play i 4,7 w App Store. Intensywna praca nad kanałem Mcommerce w ostatnim roku dała ponad 60% udział w całości sprzedaży online CCC. Jesteś naszym gościem, ale…możesz też zapamiętać skan na swoim konciei już zawsze zamawiać buty w idealnym rozmiarze.

Poinformuj pracownika, że chcesz otrzymać fakturę VAT, zanim zapłacisz za zakupy. Podaj swój NIP, a Dolar nie obchodzi kto wygrywa wybory kasjer wyda Ci fakturę VAT. Kartę Podarunkową CCC x HalfPrice kupisz w każdym sklepie stacjonarnym.

Wyświetli Ci się lista sklepów, w których wybrany przez Ciebie produkt jest dostępny. Otwórz produkt, którego dostępność chcesz sprawdzić. Karta Podarunkowa / Karta Podarunkowa CCC x HalfPrice i Wirtualna Karta Podarunkowa / Wirtualna Karta Podarunkowa CCC x HalfPrice są ważne przez 24 miesiące od daty zakupu. Jeśli nie udało Ci się wykorzystać środków w całości, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. CCC buty i torebki to aplikacja, która powstała z myślą o klientach popularnej sieci obuwniczej CCC. Dzięki niej w łatwy sposób zamówisz buty lub torebkę, będziesz też na bieżąco śledzić aktualną ofertę i polować na promocje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *